logopalmer2.pngimprentabahia.pngcolegio.pngair_europa_ok_(1).pngcaixabank_logo_optimitzat_patrocini_cmyk_300dpi.pnglogo-fundacion-vertical2.pngcasetes.pngblanca2negre2.jpg09_electrica_baleares.jpgconectabalear-h.pnginst_fertilidad_ok.png9_quiron.jpgalsa2.pngibacar.pnglaherba.pngalua2b.jpg

 

Noticias por equipos 2011-2012


MINIBÀSQUET MASCULI
GRUP A
GRUP B
30/9 18:00 CIDE
19
La Salle
70
30/9 16:45 BSA A
53
S.Josep
52
1/10 09:30 B.Mallorca
56
La Salle
72
1/10 12:00 B.Pla
26
S.Josep
76
1/10 16:00 CIDE
10
B.Mallorca
60
1/10 17:15 BSA A
61
B.Pla
11
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
La Salle
2
2
0
4
BSA A
2
2
0
4
B.Mallorca
2
1
1
3
Sant Josep
2
1
1
3
CIDE
2
0
2
2
Bàsquet Pla
2
0
2
2


MINIBÀSQUET FEMENI
GRUP A
GRUP B
30/9 16:45 S.Josep
54
B.Pla
9
30/9 19:15 BSA
63
Llucmajor
26
1/10 10:45 La Salle
73
S.Josep
23
1/10 16:00 CIDE
40
Llucmajor
30
1/10 17:15 B.Pla
20
La Salle
67
2/10 10:45 BSA
21
CIDE
48
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
La Salle
2
2
0
4
CIDE
2
2
0
4
Sant Josep
2
1
1
3
BSA
2
1
1
3
Bàsquet Pla
2
0
2
2
Llucmajor
2
0
2
2


INFANTIL MASCULI
GRUP A
GRUP B
29/9 18:00 S.Josep
70
La Salle
64
30/9 19:15 BSA A
68
B.Pla
18
1/10 10:45 La Salle
71
BSA B
20
1/10 16:00 CIDE
55
B.Pla
28
2/10 09:30 S.Josep
53
BSA B
19
2/10 09:30 BSA A
63
CIDE
14
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
Sant Josep
2
2
0
4
BSA A
2
2
0
4
La Salle
2
1
1
3
CIDE
2
1
1
3
BSA B
2
0
2
2
Bàsquet Pla
2
0
2
2


INFANTIL FEMENI
GRUP A
GRUP B
29/9 18:00 BSA
22
CIDE
30
29/9 18:00 S.Josep
58
B.Pla
38
30/9 18:00 BSA
63
Llucmajor
26
30/9 16:45 S.Josep
43
La Salle
42
1/10 12:00 CIDE
63
Llucmajor
13
1/10 12:00 B.Pla
13
La Salle
58
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
CIDE
2
2
0
4
Sant Josep
2
2
0
4
BSA
2
1
1
3
La Salle
2
1
1
3
Llucmajor
2
0
2
2
Bàsquet Pla
2
0
2
2


CADET MASCULI
GRUP A
GRUP B
1/10 21:15 S.Josep
52
La Salle
48
30/9 18:00 BSA A
77
CIDE
8
30/9 19:15 S.Josep
47
B.Pla
32
1/10 10:45 B.Mallorca
47
CIDE
38
1/10 17:15 B.Pla
38
La Salle
42
2/10 09:30 B.Mallorca
32
BSA A
54
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
Sant Josep
2
2
0
4
BSA A
2
2
0
4
La Salle
2
1
1
3
B.Mallorca
2
1
1
3
Bàsquet Pla
2
0
2
2
CIDE
2
0
2
2


CADET FEMENI
GRUP A
GRUP B
1/10 21:15 B.Pla
15
S.Josep
60
1/10 21:15 BSA A
42
La Salle
17
1/10 09:30 CIDE
30
S.Josep
47
1/10 09:30 Zona 5
40
La Salle
26
2/10 10:45 CIDE
46
B.Pla
17
2/10 10:45 BSA A
41
Zona 5
22
CLASSIFICACIÓ
CLASSIFICACIÓ
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
EQUIP
PJ
PG
PP
PT
Sant Josep
2
2
0
4
BSA A
2
2
0
4
CIDE
2
1
1
3
Zona 5
2
1
1
3
Bàsquet Pla
2
0
2
2
La Salle
2
0
2
2


FINALS
MINI MASCULI
MINI FEMENI
2/10 17:30 La Salle
42
BSA A
70
2/10 19:00 La Salle
74
CIDE
24
INFANTIL MASCULI
INFANTIL FEMENI
2/10 17:30 Sant Josep
45
BSA A
67
2/10 19:00 CIDE
30
Sant Josep
50
CADET MASCULI
CADET FEMENI
2/10 17:30 Sant Josep
49
BSA A
44
2/10 19:00 Sant Josep
42
BSA A
53


NORMES ESPECÍFIQUES 


 1. Els partits constaran de 4 quarts de 10 minuts
 2. El rellotge no s'aturarà excepte els 2 darrers minuts del partit
 3. Només es disposarà de 1 temps mort en el darrer quart
 4. Els canvis a minis i infantils es faran seguint el sistema Pasarela (en els 3 primers quarts tots han d'haver jugat i d'haver descansat)
 5. En cas d'empat es tirarà un tir lliure per equip fins que es desfaci l'empat. No podrà repetir cap tirador fins que hagin tirat tots.
 6. Els horaris de començament de partit s'hauran de respectar escrupolosament


 


logopalmer2.pngimprentabahia.pngcolegio.pngair_europa_ok_(1).pngcaixabank_logo_optimitzat_patrocini_cmyk_300dpi.pnglogo-fundacion-vertical2.pngcasetes.pngblanca2negre2.jpg09_electrica_baleares.jpgconectabalear-h.pnginst_fertilidad_ok.png9_quiron.jpgalsa2.pngibacar.pnglaherba.pngalua2b.jpg

 

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para mejorar su experiencia de navegación y realizar tareas de analítica. Una vez acepte no volverá a ver este mensaje. Si no está de acuerdo le invitamos a consultar nuestra -> política de cookies.

Acepto cookies de esta web